Dojazdy 2015 - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dojazdy 2015

 

Problemy z dojazdem do szkół


Początek roku szkolnego  w ubiegłym roku sprawił wiele problemów młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z dojazdem do szkół ze względu na nagłe wycofanie linii autobusowych przez PKS Bytów.

W bieżącym roku szkolnym nastąpiły również zmiany w sposobie funkcjonowania komunikacji ale w części dowozów dzieci do szkół podstawowych. Stało się to w związku z przetargowym wyłonieniem nowego przewoźnika  którym jest Firma "VIOLKA" z Parchowa.


Po dokonanych ustaleniach między przewoźnikami i ustalenia nowych rozkładów przewozowych informujemy iż w zakresie  połączeń w kierunku Lęborka, interesujących uczniów dojeżdżających do tamtejszych szkół zostały zachowane następujące połączenia:

1. PKS BYTÓW

  •  godzina 6.00 wyjazd autobusu z miejscowości Unichowo, przejazd przez:

Nożynko-Nożyno-Kleszczyniec-Czarną Dąbrówkę-Jerzkowice-Otnogę-Rokity-Rokitki-Gliśnica-Bochówko-Bochowo - kierunek na Lębork z dojazdem na stację PKS na godz. 7.25 - powrót z Lęborka spod stacji PKS o godz. 15.30 tą samą trasą.

2. BOGUŚ BUS

  • godzina 6.55 wyjazd z Czarnej Dąbrówki z przystanku w kierunku :

Kozin, Kozy, Mikorowo w dalszej drodze na Lębork - powrót  15.25  spod dworca w Lęborku tą samą trasą powrót do Czarnej Dąbrówki na godz. 16.05
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego