Wywóz Śmieci - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wywóz Śmieci

 
 
 
 


Umowa na wywóz śmieci

W dniu 16 czerwca podpisana została umowa na wywóz śmieci, na następny okres obowiązywania tj. 18 miesięcy.


Do ogłoszonego przetargu stanęły dwie firmy  z Lęborka i Sierakowic. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma "ELWOZ" z Sierakowic.


Po przetargu za odbiór odpadów zapłacimy kwotę 30.108,51 zł miesięcznie, za zdanie na wysypisku 9.992,21 zł miesięcznie.  Łącznie 40.100,72 zł - w tej kwocie znajduje się zwiększenie wywozu z osiedla mieszkaniowego w Czarnej Dąbrówce do 2 razy w miesiącu/ było 1 raz. Dotyczy to odpadów mieszanych, tektury, papieru, tworzywa sztucznego. Zamówienie obowiązuje od 01 lipca 2014 r. do 31 grudnia 2015 rok.


Odpady zmieszane, papieru, tektury, metalu, tworzywa sztucznego, szkła odbierane będą jeden raz w miesiącu. Odpady wielkogabarytowe odbierane będą dwa razy w roku - maj i październik.
Wywóz koszy ulicznych jeden raz w miesiącu a w miesiącach lipiec sierpień- dwa razy.

Wprowadzono dodatkowy wywóz dużych pojemników które zostaną rozmieszczone przy plaży jeziora w m. Jasień, Łupawsko, Mikorowo, Unichowo, Rokity - dwa razy w miesiącu lipcu i sierpniu.


Informujemy także że przy oczyszczalni ścieków w Czarnej Dąbrówce istnieje tzw. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych /PSZOK/ w którym można w każdej chwili przywieźć nadmiar śmieci zmieszanych, segregowanych lub szkła. Dotyczy to tylko osób fizycznych - nie firm.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego