Budowa ścieżki row. - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Budowa ścieżki row.

Fundusze UE > 2014 > LEADER ODNOWA WSI
 

Budowa ścieżki rowerowej wraz z oznakowaniem zgodnie z trasą przebiegu „Pętli Kaszubskiej" w miejscowości JerzkowiceRozpoczęły się prace przy realizacji projektu "Budowa ścieżki pieszo jezdnej" w miejscowości Jerzkowice. Projekt realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich .

Kosztorys projektu wynosił 471.499,45 zł, natomiast prace po przetargu wykonane zostaną za kwotę 248.912,07 zł. Projekt realizuje  firma Usługi Wodno Kanalizacyjne i CO M.Wenta Mikorowo.


Prace obejmują: przygotowanie podłoża, wykonanie koryta z podłożem, ułożenie krawężników i obrzeży, ułożenie kostki brukowej bezfazowej, wykonanie wjazdów - w tym szeroki do istniejącej świetlicy wiejskiej, montaż stojaków na rowery, koszy na śmieci.


**************************

Odbiór budowy szlaku pieszo jezdnego

W dniu 28 maja 2014 r. dokonany został ostateczny odbiór budowy szlaku pieszo jezdnego w miejscowości Jerzkowice. Roboty wykonywał przedsiębiorca naszej gminy P. Wenta z Mikorowa. Zadanie mimo niesprzyjającej czasem pogody zostało wykonane terminowo i zasadniczo bez uwag. Inwestycja zmieniła funkcjonalnie i wizualnie wizerunek miejscowości. Ten sam wykonawca wygrał również przetarg na drugie zadanie które zostało już podjęte w Jerzkowicach - budowa placu integracyjno sportowego. Zostanie ono wykonane w ciągu najbliższych trzech miesięcy.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego