Kozy - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kozy

Inwestycje 2018


Ożywić boiska sportowe w Kozach i Mikorowie


Ruszył projekt "ożywić boiska sportowe w Kozach i Mikorowie" . Projekt ma na celu zaktywizować dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu  oraz sprawić, aby wszyscy  jak najchętniej korzystali z boisk sportowych. W ramach projektu odbywają się zajęcia tenisa oraz Nordic Walking , z których z chęcią korzystają wszyscy mieszkańcy.

____________________________________________________________________________________

Mega gry w Bajkowej Świetlicy

W ramach projektu "Bajkowa Świetlica" dzieci i młodzież z Kóz wykonały mega gry , które ożywiły zajęcia świetlicowe. Młodzież bardzo się zaangażowała w pracę , powstały m.in  mega bierki, mega jenga, mega domino, na ścianie powstało drzewo z rąk oraz inne prace, które na co dzień są wykorzystywane do gier i zabaw na świetlicy. Pobudziło to ich kreatywność i zaangażowanie.

____________________________________________________________________________________

Spotkanie seniorów w Kozach


Dnia 22 czerwca w nowo wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Kozach odbyło się spotkanie seniorów z gminy Czara Dąbrówka. Wzięła w nim udział również pani sołtys Zofia Dera i wójt Gminy Jan Klasa. Wydarzenie to było okazją do wielu rozmów i wspólnej zabawy.

Wójt w rozmowie z seniorami cieszył się z dużej aktywności i zaangażowania seniorów. Jednocześnie gratulował im wielu cennych inicjatyw i pasji, z jaką rozwijają swoje zainteresowania.


Seniorzy wraz z panią sołtys z okazji zbliżających się imienin, wręczyli wójtowi bukiet kwiatów.


__________________________________________________________________________________________________


Remont Świetlicy Wiejskiej w Kozach


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego