Rokitki - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rokitki

Fundusze Sołeckie > Realizacja 2013 > Sołectwa 2

Remont drogi Rokitki - Gliśnica

W miejscowości Rokitki dokonano na długości 980 mb remontu drogi powiatowej. Prace przeprowadzono w wyniku finansowego porozumienia z Zarządem Dróg Powiatowych. Wkład naszego samorządu wyniósł 50.368,- zł. W ramach remontu wykonano warstwę mineralno bitumiczna metodą "Slurry Seal". Podobny odcinek również ta metoda został wykonany w roku ubiegłym. Prace remontowe wykonała firma EMULEX ul Gombrowicz 4 ze Starogardu Gdańskiego.

____________________________________________________________________________________

Ogrodzenie placu Rekreacyjnego

Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał ogrodzenie placu przy boisku do piłki siatkowej w miejscowości Rokitki. Prace obejmowały montaż ogrodzenia o długości 40 mb i wysokości 5 m. Łączna wartość wykonanego zadania wyniosła 13 038,42 zł.( w ramach środków Funduszu Sołeckiego Sołectwa Rokitki- 10 982 zł.)

____________________________________________________________________________________

Festyn Rodzinny w Rokitkach

13 lipca 2013r. w Rokitkach odbył się coroczny festyn rodzinny, który w tym roku dzięki dodatkowym atrakcjom zgromadził całe rodziny nie tylko z Rokitek ale i z sąsiednich wiosek. Rozpoczęciem festynu był koncert Orkiestry Dętej z Gniewina, która specjalnie dla zgromadzonej publiczności w Rokitkach wykonała pokazową część swojego repertuaru. Po zakończeniu koncertu Przewodniczący Rady Gminy Józef Natkaniec wraz z Radnym Mironem Pobłockim i panią Magdaleną Wesółka z CIT wręczyli dyrygentowi Waldemarowi Szczypiorowi kwiaty i podziękowali orkiestrze za przyjazd do naszej gminy i wykonanie wspaniałego koncertu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego