Wargowo - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wargowo

Inwestycje 2018


Wycieczka do Sarbska


30.08.2018 sołtys i rada sołecka sołectwa Wargowo zorganizowali dzieciom wyjazd do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego w Sarbsku koło Łeby.


Dzieci były w fokarium, gdzie o wyznaczonych godzinach odbywa się karmienie fok i kotików, połączone z ich treningiem. Zwiedziły także Oceanarium Prehistoryczne 3D,Muzeum Marynistyczne, Park Miniatur Latarni Morskich, statek odwrócony do góry dnem oraz obejrzały interaktywny pokaz multimedialny o wielorybie Błękitku.

Maluchy jechały kolejką Pirata i bawiły się na placu zabaw a starsi skorzystali z trampolin. Wszyscy wrócili do domów zadowoleni z wycieczki.

____________________________________________________________________________________


Festyn Rodzinny w Wargowie


7.07.2018 r. na placu wiejskim w Wargowie odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorem był Sołtys i Rada Sołecka. Dzieci zabawiała Pani Wróżka i Pan Klaun przeprowadzając konkursy z nagrodami. W międzyczasie najmłodsi malowali na płótnie i korzystali z dmuchańca. Każde dziecko dostało słodycze, napoje, muffinki i lody. Wszyscy mogli przejechać się wozem strażackim należącym do OSP Mikorowo. Po zabawach dla dzieci nadszedł czas na zabawę dla dorosłych, która trwała do białego rana.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego