Karwno - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Karwno

Fundusze Sołeckie > Realizacje 2015 > Sołectwa 2Przebudowa drogi osiedlowej w Karwnie

W dniu 04.12.2015 r. odebrano roboty związane z przebudową drogi osiedlowej w miejscowości Karwno. W ramach przebudowy wykonano nawierzchnię z kostki betonowej na  trzech odcinki drogi o łącznej długości 99,0 m i szerokości 5,0 m. Wykonawcą robót była firma „HINC” Arkadiusz Hinc z siedzibą Żuromino 115, 83-323 Kamienica Szlachecka. Wartość robot wynosi  66 371,34 zł brutto. Zadanie objęte jest umową z Agencją Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku o przyznanej bezzwrotnej pomocy finansowej w wysokości 55 751,93 zł.

____________________________________________________________________________________

Nowe mieszkania socjalne w Karwnie

Ukończono prace związane z adaptacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Karwno na mieszkania socjalne. Prace Budowlane  związane z  projektem wykonał Zakład Gospodarki Komunalnej w Czarnej Dąbrówce. Łączny koszt modernizacji wyniósł 156.559,83zł brutto z czego kwotę 64.983,93 dofinansowało Ministerstwo Infrastruktury.
Zaadaptowano pomieszczenia znajdujące się na parterze, na jedno 2 pokojowe mieszkanie wraz z kuchnią i łazienką, trzy kotłownie oraz trzy komórki z niezbędnymi ciągami komunikacyjnymi.


Po rozpatrzeniu podań osób najbardziej potrzebujących Komisja w dniu 25.06.2015 przyznała mieszkania: na parterze Mariuszowi i Ewelinie Belka, mieszkanie na poddaszu Martynie i Katarzynie Kochańskiej oraz jedno mieszkanie na poddaszu Joannie Belka. Wszystkie osoby są mieszkańcami Karwna.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego